Satmak istediğiniz tüm lokanta malzemelerinizi alıyoruz

Lokanta kapanışları yada tadilat ve yenilenme nedeni ile boşa çıkan tüm lokanta malzemelerinizi nakit ödeme yaparak alıyoruz.
endüstriyel lokanta malzemeleri
Pişirme Ekipmanları

Lokantanızda pişirme bölümünde bulunan tüm endüstriyel ekipmanlarınızı satın alıyoruz.

Hazırlık Ekipmanları

Lokanta Paslanmaz Endüstriyel hazırlık ekipmanlarınızı hemen değerine nakit olarak satın almaktayız.

Masa & Sandalye

Lokanta iç ve dış mekan tüm masa & sandalye takımlarınızı peşin ödeme yaparak satın alıyoruz.

Lokanta Malzemelerinizi Satmak İstiyorsanız

Bir lokantaya ait tüm endüstriyel malzemeleri hemen aynı gün değerine nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasında her gün hizmetimiz bulunmaktadır. Endüstriyel lokanta malzemeleri için en iyi teklifi ekibimiz vermektedir. Hemen bizlere ulaşınız.

Endüstriyel Lokanta malzemeleri için firmamız İstanbul da tüm müşterilerimize ücretsiz yerinde ekspertiz hizmeti vermektedir. Bizlere ulaşın uzmanımızı hemen adresinize gönderelim ve ürünlerin fiyatları tespit edelim. Onay vermeniz halinde alacağımız tüm ürünler için peşin ödeme yapmaktayız.

Malzeme Satmak İstiyorum
lokanta endüstriyel malzemeleri
lokanta masa sandalye

İkinci El Lokanta Masa Sandalyelerini Satın Alıyoruz

Lokantanızda artık kullanmadığınız tüm masa ve sandalyelerinizi bizlere ulaşıp hemen satabilirsiniz. İstanbul içinde aynı gün adresinize gelip peşin ödeme ile alım yapıyoruz. İster endüstriyel lokanta malzemeleri ile birlikte satış yapın istersenizde sadece masa sandalye gruplarını satın alım yapmaktayız.

Malzeme Satmak İstiyorum

Hemen bizlere satmak istediğiniz endüstriyel lokanta malzemeleri ve diğer tüm ekipmanların fotoğraflarını gönderin sizlere anında fiyat verelim.