Lokantalarda endüstriyel ekipman kullanımı oldukça fazladır. Endüstriyel lokanta malzemeleri hem alım konusunda hemde satış konusunda sürekli aktif bir alandır. Firmamızda İstanbul içinde 2.el endüstriyel lokanta malzemeleri alımı yapmakta ve sizlere aynı gün içinde hızlı çözümler sağlamaktadır. Kullanmadığınız ve satmak istediğiniz tüm lokanta malzemelerinizi alıyoruz. Lokanta kapanışları yada tadilat ve yenilenme nedeni ile boşa çıkan tüm lokanta malzemelerinizi nakit ödeme yaparak alıyoruz.

endüstriyel lokanta malzemeleri

İstanbul Endüstriyel Lokanta Malzemeleri

Şirketimiz senelerdir İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alımı yapmaktadır. Her malzeme sahibine peşin nakit ödeme yapmaktadır. Eşyaların ve ekipmanların eski yeni olmasına bakmaksızın her endüstriyel ürün için alım sağlamaktadır. Endüstriyel fırınlar, paslanmaz tezgahlar, kahve makineleri, endüstriyel soğutucular, pişirme ve hazırlık malzemeleri dahil tüm ekipmanlarınıza talibiz.

Pişirme Ekipmanları : Lokantanızda pişirme bölümünde bulunan tüm endüstriyel ekipmanlarınızı satın alıyoruz.

Hazırlık Ekipmanları : Lokanta Paslanmaz Endüstriyel hazırlık ekipmanlarınızı hemen değerine nakit olarak satın almaktayız.

Masa & Sandalye : Lokanta iç ve dış mekan tüm masa & sandalye takımlarınızı peşin ödeme yaparak satın alıyoruz.

endüstriyel lokanta malzemeleri

Satılık Endüstriyel Lokanta Malzemeleri

Bir lokantaya ait tüm endüstriyel malzemeleri hemen aynı gün değerine nakit ödeme yaparak satın alıyoruz. İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakasında her gün hizmetimiz bulunmaktadır. Endüstriyel lokanta malzemeleri için en iyi teklifi ekibimiz vermektedir. Hemen bizlere ulaşınız.

Endüstriyel Lokanta malzemeleri için firmamız İstanbul da tüm müşterilerimize ücretsiz yerinde ekspertiz hizmeti vermektedir. Bizlere ulaşın uzmanımızı hemen adresinize gönderelim ve ürünlerin fiyatları tespit edelim. Onay vermeniz halinde alacağımız tüm ürünler için peşin ödeme yapmaktayız.

İkinci El Lokanta Endüstriyel Ekipmanları

Lokantanızda artık kullanmadığınız endüstriyel eşyalar, tüm masa ve sandalyelerinizi bizlere ulaşıp hemen satabilirsiniz. İstanbul içinde aynı gün adresinize gelip peşin ödeme ile alım yapıyoruz. İster endüstriyel lokanta malzemeleri ile birlikte satış yapın istersenizde sadece masa sandalye gruplarını satın alım yapmaktayız.

Hemen bizlere satmak istediğiniz endüstriyel lokanta malzemeleri ve diğer tüm ekipmanların fotoğraflarını gönderin sizlere anında fiyat verelim.