Gıda sektörü için olmazsa olmaz endüstriyel ekipmanların ikinci el satışlarında alım yapıyoruz. İkinci el mutfak malzemesi alanlar arayışınız varsa firmamızdan profesyonel çözümler sağlayabilirsiniz. Cafeler, Lokantalar, Restoranlar, Oteller, Yemekhaneler ve her alanda kullanım yapılmış ikinci el endüstriyel ekipmanı değerine nakit olarak satın alıyoruz.

İstanbul her ilçesinden kendi aracımızla yerinize geliyor ve yerinde ödeme yapıyoruz. Endüstriyel fırınlar, dolaplar, pişirme üniteleri hazırlık ekipmanları, masa sandalye dahil tümünde alımlarınız bulunmaktadır. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri satışı için profesyonel hizmet almak için bizi arayın.

ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar

İstanbul İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemesi Alanlar

İstanbul gıda alanında en fazla işletmeye sahip olan ilimizdir. Hem Anadolu yakasında hemde Avrupa yakasında binlerce restoran, lokanta, cafe ve otel bulunmaktadır. Kullanılmayan endüstriyel malzemelerinde satışı için ise yeterli alıcı firma yoktur. İstanbul da belirli bölgelerde merkezi bulunan bu işetmelere ulaşmak eskiden kolay değildir. Firmamız ise bu hizmeti sizler yerinizden kalkmadan ayağınıza getirmektedir. Satmayı düşündüğünüz endüstriyel ekipmanlar için yerinize geliyor ve keşif hizmeti veriyoruz. Fiyat teklifimizi veriyor ve onayınız halinizde aynı gün kendi araçlarımızla alım sağlıyoruz.

istanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar

İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları alanlar olarak Tuzla, Kartal, Pendik, Sultanbeyli, Ümraniye, Sancaktepe, Üsküdar, Çekmeköy, Ataşehir, Maltepe, Kadıköy, Üsküdar, Beykoz, Şile, Gebze dahil her ilçe ve semtte hizmetimiz vardır. Avrupa yakasında da her ilçeye haftanın 7 günü ulaşıyoruz. Beyoğlu, Kağıthane, Şişli, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Bayrampaşa, Sarıyer, Bakırköy, Bahçelievler, Bağcılar, Esenler, Güngören, Başakşehir, Beylikdüzü, Küçükçekmece, Büyükçekmece, Esenyurt, Avcılar ve Silivri hizmet bölgelerimizdir.

2.el endüstriyel mutfak malzemesi alanlar

2.el Endüstriyel Mutfak Malzemesi Alanlar

2.el endüstriyel mutfak malzemesi için geniş hizmet ağımız, kurumsal firma altyapımızla eksiksiz hizmet veriyoruz. Değerinin tespiti için yerinde keşif hizmetlerini ücretsiz veriyoruz. Satmak istediğiniz endüstriyel ekipmanlarınız için sizleri yerinizde ücretsiz ziyaret ediyor ve tüm malzemeleri inceliyor ve fiyat belirliyoruz. İster tek adet satacak malzemeniz olsun yada toplu olarak endüstriyel ekipman satışı yapmak isteyin mutlaka bizi arayınız. İkinci el endüstriyel dolaplar, ikinci el endüstriyel fırın, ikinci el endüstriyel pişiriciler, ikinci el endüstriyel fritözler ve tüm malzemeler için hizmet sağlıyoruz.

İkinci el mutfak malzemesi alanlar hizmetlerimizde asla mağdur olmaz ve istanbul içinde alabileceğiniz en iyi fiyat teklifini alırsınız.