İstanbul 2. El Lokanta Malzemeleri Alanlar

İstanbul 2. El Lokanta Malzemeleri Alanlar

Lokanta malzemelerini yenilemek yada kapanış sonrasında elinizden çıkartabilirsiniz. İstanbul 2. el lokanta malzemeleri alanlar olarak birimlerimiz lokanta kapanışı, lokanta tadilat veya malzeme yenileme durumlarında eski malzemelerinizi değerinde alımlar yapıyoruz. Lokanta içinde bulunan başta mutfak ekipmanları olmak üzere müşteri alanlarıda alınmaktadır.

Beklemeden elinizdeki tüm ekipmanların satışını istiyorsanız firmamız aynı gün adresinize gelir ve fiyat belirlemesi yapar. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için deneyimli ve tecrübeli kadromuzla sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz. Sizlerin kabul etmenizden sonra ödemeniz tarafımızdan nakit olarak yapılmaktadır.

İstanbul 2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri

İstanbul 2. el endüstriyel lokanta malzemesi alan firmamızda her çeşit ekipman değerlendirilir. Normal fırınlardan endüstriyel fırınlara kadar değerinde satışını yapabilirsiniz. İkinci el eşya alan yerler firmalarına bu ürünleri satarak iyi bir kazanç elde edemeyebilirsiniz. Fakat sadece bu iş üzerine uzmanlaşmış olan ekiplerimiz tarafından en iyi hak ettiği fiyatlar ile alışveriş yapabilirsiniz.

Firmamız İstanbul 2. el lokanta malzemeleri alanlar olarak ister adet yada toptan olarak bütün malzemeleri ayrım yapmadan satın alıyoruz. Aşağıdaki listemizde olmayan ve satmak istediğiniz malzemeler içinde bizlere ulaşabilir ve teklif alabilirsiniz.

  • İkinci el salatbar
  • Endüstriyel firütöz
  • İkinci el döner ocağı
  • Endüstriyel ızgaralar
  • Sürgülü kapaklı tezgahlar
  • Dikey endüstriyel dolaplar
  • Endüstriyel soğutucular
  • Tezgah altı endüstriyel dolaplar
  • Haşlama ve Pişirme makineleri

İstanbul 2. El Endüstriyel Lokanta Malzemeleri

Sanayi Tipi Mutfak Lokanta Ekipmanları

İstanbul 2. el lokanta malzemeleri alanlar arayışınızda firma güvencesi ile hizmet sunmaktayız. Bir çok endüstriyel ekipman gerekli bakım onarımları yapılması durumunda tekrar kullanılabilir duruma kolayca gelebilir. İkinci el sanayi tipi mutfak malzemeleri satmak istediğinizde işinde uzman kişiler ile çalışarak en kazançlı alışverişi gerçekleştirin. Değerli olan bu türdeki malzemelerin hurda niyetine asla verilmemesi gerekir.

Ayrım yapılmadan bütün mutfak lokanta eşyalarını değerlendiriyoruz. Hak ettiği fiyatlar ile alışveriş yapmak için firmamızı arayın hızla gelelim. Ekiplerimiz tarafından aynı gün eşyalarınızı satabilmek için firmamıza ulaşarak hemen bilgi alabilirsiniz. Eşyalarınızı çöp etmektense kazançlı çıkabileceğiniz bir alışveriş yapmak için bizi aramınız yeterlidir. Çağrı merkezimize 7/24 ulaşarak satmak istediğiniz endüstriyel ekipmanlar hakkında bilgi verebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.