Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları

endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları

Mutfak ve gıda üzerine ihtiyaç duyulan endüstriyel ekipmanlar bir çoğunuzun bildiği gibi maliyeti yüksek malzemelerdir. Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları malzemenin türüne göre 1.500₺ den başlayıp 30.000₺’ye kadar çıkan ürün çeşitliliğinden oluşmaktadır. Yüksek maliyetli endüstriyel ürünler genelde soğutucular, pişirme ekipmanları diyebiliriz. Tezgah türü endüstriyel malzemeler ise tezgah üstü makineler gibi 1.500₺ gibi başlangıç fiyatları bulunmaktadır.

İkinci El Endüstriyel Ekipman Fiyatları

Sıfır endüstriyel ekipmanlar yerine ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri tercih edenler çok daha ekonomik çözümler sağlamış olmaktadır. Bir çok eski yeni işletme çeşitli nedenlerle elinde bulunan endüstriyel malzemeleri satışa çıkarabilmekte ve ikinci el ürün arayanlara kolaylık sağlamaktadır. Firmamız hem alım yapmak isteyen müşterilerimize hemde elindeki endüstriyel malzemelerini satmak isteyen müşterilerimize hizmet vermektedir.

endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları

Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları ikinci elde kesinlile yinede en değerli ekipmanlardır. Az veya çok kullanılmış olsun bizlere ulaşarak kullanmadığınız tüm ekipmanlarınızı değerlendirebilirsiniz. Hem hızlı hemde kaliteli bir hizmet için uzmanlarımız sizlerden çağrı bekliyor.

Fiyat Teklifi Alın

İstanbul içinde profesyonel ekiplerimizle fiyat tespiti için sizlere her bölgede hizmet vermekteyiz. Satmayı planladığınız tüm ekipmanlarınız için hemen bizlere ulaşın uzman ekiplerimiz gelip ürünlerinizi yerinde görüp en doğru fiyatı tarafınıza versin. Endüstriyel mutfak ekipmanları fiyatları için yerinde tespitlerde hemen fiyat verebilmekteyiz. Bunun dışında satış yapmak isteyen herkes bizlere endüstriyel ürün fotoğraflarını sitemiz üzerinden WhatsApp yada canlı destek hattından gönderebilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan bize yazın