2.El Salatbar Alanlar

2.El Salatbar Alanlar

Oteller, restoranlar başta olmak üzere yoğun kullanımı olan salatbar ürünlerinde alım yapmaktayız. 2.el salatbar alanlar olarak kullanım yapmadığınız, yada yenileme macı ie eski salatbarı elden çıkarmak istiyorsanız firmamıza ulaşabilir hemen kolayca beklemeden satış yapabilirsiniz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alan yerler olarak Salatbar dahil tüm malzeme ve ekipmanlarınız için en iyi fiyatları veriyor ve adresinizden teslim alıyoruz.

İkinci El Salatbar Alan Yerler

Firmamız istanbul başta olmak üzere bir çok bölgeden işletmelerin kullanmadığı salatbar ünitelerini nakit değerine satın almaktadır. Taş kaplamalı salatbar, parlak saç kaplamalı salatbar, demir profil karkaslı, gastronom küvetli, ahşap dış giydirmeli tüm salatbar modellerinde alımlarımız bulunmaktadır. İşyerinizde kullanmadığınız ürünlerinizi firmamıza ulaşarak nakite çevirebilirsiniz. Sizlerden satın almış olduğumuz tüm ürünler gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar kullanıma sunulmakta olup, kullanımı mümkün olmayan malzemeler ise geri dönüşüme gönderilmektedir. 2.el salatbar alanlar olarak her marka model ve serideki ürününüzü aynı gün alıyoruz.

2.El Salatbar Nakit Alınır

Bir çok kişi endüstriyel ekipman ve malzemelerde satış için firmamızı tercih etmektedir. İstanbul’da ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri ve ekipmanlarında en yağın hizmet ağına sahip firmamızdan profesyonel destek alabilirsiniz. Satmak istediğiniz ürün görsellerinizi sitemizdeki WhatsApp hattı üzerinden firma yetkilimize ulaştırabilirsiniz. 2.el salatbar alanlar olarak sizlere 2020 yılında da en iyi fiyat teklifini vereceğimizden emin olabilirsiniz. Beklemeden hızlı ve nakit satış için hemen bizlere ulaşınız.