İkinci El Otel Malzemeleri

ikinci el otel malzemeleri

İstanbul genelinde İkinci el otel malzemeleri alan firma olarak yıllardır bu sektöre hizmet vermekteyiz. Elinizde bulunan 2.el otel malzemelerini değerine nakit olarak satmak isterseniz eğer bizlere hemen ulaşabilir ve gün içinde yerinde tespit ve ücretsiz keşif hizmeti alabilirsiniz. Alım satım ve fiyat teklifi için adresinize uzmanımızı hemen gönderebilmekteyiz. Tüm ürün ve malzemeler yerinde incelenmekte ve değer tespiti yapılmaktadır. Endüstriyel mutfak malzemeleri, masa sandalye ve tüm teçhizatınızı değerlendirebilirsiniz.

2.el Endüstriyel Otel Malzemeleri

Otel yemekhane ve depo alanlarında bir çok endüstriyel ekipman ve malzeme kullanımı bulunmaktadır. İlk alım sırasında oldukça yüksek bedeller ile alınmış bu malzemelerin atıl hale gelmesi ve değersizleşmesini kimse istemez. Firmamız ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için sizlere en hızlı çözümleri sunmaktadır. Kullanmadığınız tüm ikinci el otel malzemeleri ürünlerinizi hemen satın almaktadır.

Paslanmaz tezgahlar, Sanayi tip soğutucu dolaplar, Pişirici üniteleri ve makinaları, masa sandalye takımları dahil bir çok ürününüzü satın alıyoruz. Kullanım durumları her ne olursa olsun ikinci el mutfak malzemesi alanlar olarak mutlaka teklif almanızı önermekteyiz.

İkinci El Otel Ürün Görselleri

İkinci el otel malzemeleri satın almak isterseniz en yakın zamanda bizlerle iletişime geçerek bu konuda gerekli bilgiyi alabilirsiniz. Şayet vaktiniz keşif için bulunmuyorsa whatsapp üzerinden bizlere resimlerini göndererek gerekli fiyat tekliflerini de alabilirsiniz. Tüm malzemelerin çeşitli yönlerden fotoğraflarını hemen çekip bizlere iletiniz. İstanbul başta olmak üzere otel malzemeleri için her bölgeden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan bize yazın