İkinci El Restaurant Malzemeleri

ikinci el restaurant malzemeleri

Endüstriyel ürünlerin çok kullanıldığı yerlerden biride restoranlardır. İkinci el restaurant malzemeleri alım satım konusunda hizmet veren firmamız İstanbul içinde geniş ve yaygın hizmet ağı ile sizlere ulaşmaktadır. Satmak istediğiniz restauranta ait olan tüm endüstriyel malzemeler, mutfak malzemeleri ve oturma guruplarınızı satın almaktayız. 2.El Restoran malzemeleri alımlarında tüm müşterilerimize nakit ödeme yapmakta ve en hızlı şeklide alım sağlamaktayız.

Her alanda kullanımı olan ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alımları yapıyoruz. İstanbul da nerede olursanız olun bizlere ulaşıp hizmet alabilirsinz.

2. El Restaurant Endüstriyel Malzemeler

Bir çok sektörde olduğu Restaurantlar içinde de kullanımı olan ekipmanlardan en değerlileri endüstriyel ekipmanlardır. Uzun ömürlü kullanımları ve tamir onarımı mümkün olan bu malzemelerinizi sizlerde satarak nakite çevirebilirsiniz. Restoran kapanışları, malzeme ve ekipman yenileme durumlarında boşa çıkan tüm ekipmanlarınızı bizlere satabilirsiniz. İstanbul içinde Anadolu yakası ve Avrupa yakası tüm ilçelerinde ikinci el restaurant malzemeleri alımı yapıyoruz. Bizlere telefonla ulaşarak ekibimizi çağırabilir ve ürünleriniz için fiyat teklifi verilmesini talep edebilirsiniz.

Restaurant İkinci El Masa Sandalye

İkinci el restaurant malzemeleri içinde iç mekan ve dış mekan masa sandalye ürünlerinizde satın alıyoruz. Mevcut durumları her ne olursa olsun bizlere ulaşıp yine nakit satış ile masa sandalye ürünleriniz satabilirsiniz. İster mekan içinde bulunan endüstriyel ürünler ile birlikte satın dilerseniz de sadece masa sandalyelerinizi satabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan bize yazın