İkinci El Restoran Masa Sandalye

ikinci el restoran masa sandalye

İkinci el endüstriyel ekipmanlar dışında firmamız İkinci el restoran masa sandalye içinde alım yapmaktadır. Restoranlarda hem iç mekan hemde dış mekan oturma grupları, farklı tartım ve konsepte masa ve sandalyelerin tümünü değerine fiyatlarla satın almaktayız. Restoran kapanışlarında yada mekan yenileme durumlarında elinizden çıkarmayı planladığınız tüm masa ve sandalyeleri ekibimize ulaşarak nakit şekilde satabilirsiniz.

Gerek masa sandalye alımı gerekse satış konusunda ihtiyaç duyulduğunda ikinci el satış imkanları sunan firmamızı arayabilir ve masa sandalyelerinizi değerinde elden çıkarabilir ya da uygun fiyatlarla ikinci el masa sandalye imkanına sahip olabilirsiniz.

Restoranlar İçin Masa Sandalye İhtiyacı

Bir restoranın işletmesinin en önemli malzemelerinin başında masa ve sandalyeler gelmektedir. İç bölümde kullanılan endüstriyel ekipmanlar haricinde masa sandalyeler direk müşterinin gözüne hitap etmektedir.  Günümüzde özellikle bir restoran açılışı için oldukça büyük maliyetler yapılmaktadır. Ve bu kadar ağır maliyetlerin arasında masa ve sandalyeler için daha uygun bir bütçe ayırmak her restoran sahibinin isteğidir. İşte tam da bu noktada ikinci el masa ve sandalyeler devreye girmektedir. İkinci el masa ve sandalyeye ihtiyacınız olabileceği gibi kimi zamanda kullanmadığınız masa ve sandalye gruplarını satmak isteyebilirsiniz.

Tüm ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri ve İkinci el restoran masa sandalye için bizlere ulaşabilir ve hızlı çözümler elde edebilirsiniz. Deneyimli ekibimiz, güler yüzlü hizmet, nakit ödeme ile güvenlik ticaret için İstanbul da sizlere her ilçede ulaşıyoruz.

restoran masa sandalye ikinci el

Masa Sandalye Satışı İçin Bizi Arayın

Aynı şekilde masa ve sandalyelerinizi değiştirmek ya da bir şekilde elden çıkartmak istediğinizde onca paralar vererek aldığınız bu eşyaları doğal olarak değerinde satmak isteyeceksiniz. Bunun için sitemizden ulaşacağınız whatsapp numaralarımıza masa ve sandalyelerinizin fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Ekibimiz en kısa zamanda sizinle iletişime geçerek masa ve sandalyeleriniz hakkında detaylı bir bilgi isteyecektir. Koşullarda anlaşıldığı takdirde ekibimiz adresinize gelerek ikinci el restoran masa ve sandalye ürünleriniz için değerinde ve nakit olarak kapıda ödeme yapacaktır.

Firmamız İstanbul ve çevre bölgelerde haftanın her günü aralıksız olarak sizlere ikinci el endüstriyel mutfak ekipmanları ve masa-sandalye için alım satım hizmeti vermektedir. Hemen uzman ekiplerimizle irtibat kurunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan bize yazın