endüstriyel lokanta mutfak malzemeleri

Endüstriyel Lokanta Mutfak Malzemeleri

Endüstriyel Lokanta mutfak malzemeleri ihtiyacınız olduğunda ya da mevcut mutfak malzemelerinizi yenilemek ya da devir işlemleri nedeniyle elden çıkartmanız gerektiğinde ikinci el endüstriyel lokanta mutfak malzemeleri alım satımı yapan firmamızdan yardım talep edebilirsiniz. İstanbul içinde ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda en etkili hizmeti sizlere sağlamaktayız.

2.El Lokanta Malzemeleri Alıyoruz

Yeni bir lokanta, cafe ya da bar açarken en önemli masraflardan birisi de mutfak malzemeleri olmaktadır. Ancak bu malzemeleri ikinci el olarak temin ettiğinizde lokantanızın açılış masrafları neredeyse yarı yarıya düşüş gösterecektir. Böylelikle lokantanızla ilgili diğer yapılması gerekenlerle ilgilenebilir, aynı zamanda da ikinci el ama sağlam ve kaliteli mutfak malzemeleriyle işinize bir an evvel başlayabilirsiniz. Bir çok işletmeci bu nedenlerle ikinci el ürünlere yöneldiğinden Endüstriyel lokanta mutfak malzemeleri her zaman değerini korumaktadır. Bizlerde tüm İstanbul genelinde lokanta malzemesi satmak isteyenlere nakit ve değerine ödeme yaparak satın alım gerçekleştirmekteyiz.

endüstriyel lokanta mutfak malzemeleri

Mutfak Malzemelerinizi Değerinde Satın

Firmamız  ikinci el restaurant malzemeleri, cafe, bar, büfe ya da otel ve pansiyonlardan kullanmamış oldukları mutfak malzemelerini değerinde ve nakit olarak almaktadır. Siz de kullanmamış olduğunuz her türlü restoran, cafe, bar, büfe ya da otelinize ait mutfak malzemelerini ve ekipmanlarını değerinde ve nakit olarak firmamıza satışını gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ikinci el malzemelerinizin görselleri bizlere Whatsapp numaralarımız üzerinden hemen gönderebilirsiniz.

Ekip arkadaşlarımız tarafından göndermiş olduğunuz fotoğraflardaki mutfak malzemeleriniz değerlendirildikten sonra anlaşma sağlandığı takdirde yine firmamız ekibi adresinize gelerek endüstriyel lokanta mutfak malzemeleri ve ekipmanları yerinizden satın alacaktır. Siz de kullanmadığınız lokanta mutfak malzemeleri ve cihazlarınızı değerinde bir rakamla elinizden çıkarmak istiyorsanız mutlaka müşteri hizmetlerimizi arayın ve malzemelerinizin fotoğraflarını ve durumunu firmamıza bildirin.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.