kadıköy ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri

Kadıköy İkinci El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri

İstanbul Kadıköy ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için alım yapan firma arıyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz. Kullanmadığınız, satmak istediğiniz tüm endüstriyel ekipmanlarınızı aynı gün adresinizden alıyoruz. Firma kapanışlarında, devir işlerinde yada dekorasyon esansında endüstriyel ekipmanlarını yenilemek ve malzemelerini satmak isteyebilirsiniz. Bizler de sizlere kullanmadığınız tüm ürünlerde nakit ödeme yaparak alım yapmaktayız. İstanbul ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alanlar olarak kurumsal çözümleri sizlere sunuyoruz.

Kadıköy 2.El Endüstriyel Mutfak Malzemeleri Alan Yerler

Endüstriyel mutfak malzemeleri genelde maliyeti yüksek olan, alırken ciddi rakamların ödendiği ekipmanlardır. Bu sebeple hiç bir işletme sahibi endüstriyel ekipmanlarını ölü fiyatına vermek istemez. Kadıköy ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri alımı yapan br çok spotçu ve hurda alan yer bulunabilir. Ancak bir çok bu benzeri işletme çok düşük fiyatlar teklif eder ve sizleri mağdur edebilir.

Endüstriyel otel ekipmanları, endüstriyel restoran malzemeleri, endüstriyel lokanta malzemeleri ve ekipmanlarını için firmamızdan teklif almadan satışa karar vermeyiniz.

Kadıköy İkinci El Mutfak Ekipmanları Alanlar

Endüstriyel ocaklar, fırınlar, hazırlık ekipmanları, pişirme malzemeleri, soğutucu dolaplar, masa ve sandalye dahil tüm malzemelerinizi bizlere satabilirsiniz. Kadıköy ikinci el endüstriyel mutfak malzemeleri için firmamız parça parça yada komple olarak alım yapabilmektedir. Tüm işletme sahiplerinin satış işlerini kolaylaştıracak ücretsiz yerinde ekspertiz hizmetleri sunulmaktadır. Uzman personelimizi yerinize aynı gönderiyoruz ve değer belirlemesi yapıyoruz ve talebiniz halinde aynı gün ödemenizi nakit yaparak alım gerçekleştiriyoruz.