İkinci El Kafeterya Malzemeleri

ikinci el kafeterya malzemeleri

Kafeteryalarda bir çok restoran gibi endüstriyel ekipman kullanmaktadır. İkinci el kafeterya malzemeleri içinde firmamız sizlerden ürünlerinizi ikinci elden satın almaktadır. Bir kefterya içinde kullanımı bulunan bütün mutfak ekipmanlarını satın alıyoruz. pişirme üniteleri, fırınlar, soğutucu dolaplar, hazırlık ekipmanları, masa ve sandalye grupları tüm malzemelerinizi satın alıyoruz. İkinci el endüstriyel mutfak malzemeleri konusunda sizlerde firmamıza ulaşabilir ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.

Kafeterya Endüstriyel Ekipmanlar

Kafeterya malzemeleri kafeterya açarken belki de en önemli harcama kalemini oluşturmaktadır. Masa sandalyeden profesyonel sanayi tipi mutfak malzemelerine çok sayıda eşya ve araç gereç temin etmek gerekmektedir. Ancak tüm bu malzemeler sıfır malzemelerden seçildiğinde işletme bütçesi için oldukça büyük rakamlar ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle de birçok kafeterya sahibi kullanacağı malzemeleri alırken ya da değiştirmek istediği dönemlerde ikinci el kafeterya malzemeleri temin eden firmaları tercih etmektedir. Bizim işletmemizde hem alımda hemde satış konusunda sizlere en iyi çözümü en etkili şekilde sunar.

Kafeterya Malzemelerinizi Nakit Alıyoruz

Masa ve sandalyelerin yanı sıra birçok mutfak araç gerecine ihtiyaç duyulan kafeteryalarda tüm bu malzemelerin sıfır olarak temin edilmesi gerçekten çok büyük bütçeler ayırmayı gerektirmektedir. Bu nedenle çok daha uygun fiyatlara tüm kafeterya malzemelerini firmamızdan kolaylıkla temin edebilirsiniz. Kullanım yapmadığınız yada farklı bir çok nedenle boşa çıkmış olan endüstriyel ekipmanlarınızı değerine bizlere satabilirsiniz. Arayın hemen gelip ürünlerinizi yerinde inceleyip ve değer biçin satın alalım.

2.El Kafeterya Ekipmanları

Kafeterya malzemelerini değiştirmek ya da elden çıkarmak isteyen tüm işletme sahiplerinin en büyük korkusu onlarca para harcanan eşyaların değerine satılamamasıdır. Fakat bu konuda profesyonel ve kaliteli bir alım satım işlemi yapan firmamız tüm kafeterya malzemeleriniz için değerinde bir fiyat ödemektedir. Bunun için sitemiz üzerinden whatsapp numaralarımıza erişim sağlamanız yeterlidir. İkinci el kafeterya malzemeleri için mutlaka bizlerden teklif isteyiniz. Kafeteryalarla birlikte ikinci el restoran malzemeleri alımınıda yapmaktayız.

Kafeni, oteliniz ya da restoranınızda yer alan kafeterya malzemelerinizin fotoğraflarını whatsapp numaramıza göndermenizin ardından ekip arkadaşlarımız en kısa zamanda size dönüş yapacaktır. Piyasa koşullarında en iyi fiyatı verecek olan firmamızla anlaşmanız halinde ekibimiz adresinize ulaşarak satmak istediğiniz kafeterya malzemeleri için tarafınıza kapıda nakit olarak ödeme yapacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WhatsApp'dan bize yazın